Przejd? do tre?ci

Prezes Zarz?du Klastra Obróbki Metali

Sebastian Rynkiewicz
s.rynkiewicz@www.oakfwux.tw
+ 48 501 432 426

Sekretariat i sprawy cz?onkowskie

Renata Martyniuk
r.martyniuk@www.oakfwux.tw
+48 85 722 24 56

Internacjonalizacja, projekty rozwojowe i mi?dzynarodowe

Janusz Poulakowski
j.poulakowski@www.oakfwux.tw
+48 510 233 607

Szkolenia i projekty HR

+48 85 722 24 56

Realizacja i rozliczenia projektów, kontraktacja us?ug

Karolina Mariańska – Bruj
k.marianska@www.oakfwux.tw
+48 85 722 24 56

Rozliczenia projektów pomocowych


Anna Rynkiewicz
a.rynkiewicz@www.oakfwux.tw
+48 85 722 24 56

Zamówienia publiczne, realizacja projektów pomocowych

Maciej Tomaszewski
m.tomaszewski@www.oakfwux.tw

Ekspert ds. projektów

?ukasz Dragun
l.dragun@www.oakfwux.tw
+48 85 722 24 56

Komunikacja i public relations

+48 85 722 24 56

Piotr Walczak
p.walczak15@gmail.com
+48 509 916 028





澳彩网 乌恰县| 鞍山市| 上蔡县| 抚远县| 古浪县| 商河县| 庆云县| 会同县| 历史| 达孜县| 册亨县| 清丰县| 宁乡县| 香港| 兰西县| 桂东县| 化隆| 汉中市| 沙坪坝区| 施秉县| 延长县| 无为县| 永昌县| 乳源| 施秉县| 余江县| 日照市| 克什克腾旗| 玉环县| 永清县| 新巴尔虎左旗| 广德县| 革吉县| 日喀则市| 淮南市| 深州市| 祁门县| 林周县| 澄城县| 新晃| 峨眉山市|